МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

19 грудня 2017 року – день пам’яті великого угодника та чудотворця – святителя Миколая, Архієпископа Мир Лікийського. Святитель відомий християнському світу як поборник чистоти віри та жертовник. Свята Церква його називає “Правилом віри та образом кротості». Святитель виступав проти єресі аріанства, яка спотворювала природу Божу.

Угодник Божий Миколай подвизався в IV столітті в місті Міри. Нині його святі мощі знаходяться в італійському місті Барі та мироточать Миром, від котрого віруючі люди отримують цільбу.

Свідченням молитовного шанування святителя Миколая Чудотворця є віра людей, котрі нині переповнюють храми та єднаються спільною молитвою. На честь святого будується багато храмів та монастирів, котрі носять його ім’я. Зокрема, на теренах Сарненської єпархії діє 16 храмів, освячених на честь святителя Миколая.

В сьогоднішній день своє престольне свято молитовно відзначає церковна громада Свято-Миколаївського храму села Бистричі, Березнівського району Полісся.

З нагоди престольного свята, Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій прибув до ввіреної Богом йому пастви для звершення Божественної Літургії.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив новий розпис Храму.

У слові повчання Владика звернув увагу вірних на відданість, з якою угодник Божий Миколай захищав чистоту віри Христової та закликав вірних УПЦ з такою ж чистотою віри зберегти Церкву Христову на землі від розколів та ересей, котрі на жаль, розповсюджуються на нашій землі.

По закінченню богослужіння Владика Анатолій привітав отця настоятеля – протоієрея Миколу Ковальчука з днем його Ангела, а парафіян з престольним святом та закликав на всіх богомольців Боже благословіння.