Щоденні архіви: 07/01/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: “ПОЛІССЯ СЛАВИТЬ РІЗДВО ХРИСТОВЕ”

7 січня 2018 року Свята Православна Церква разом з повнотою люду Божого славить Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Святкове богослужіння на честь Різдва Христового очолив Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Після читання Євангелія Владика Анатолій зачитав Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України.

По завершенні святкового богослужіння архіпастир з духовенством та парафіянами звершив спів колядок.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ В КАНУН СВЯТА РІЗДВА ХРИСТОВОГО

6 січня 2018 року, напередодні свята Різдва Христового, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський очолив святкову всенішну з чином літії у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

За богослужінням після читання Євангелія Митрополит Анатолій, згідно місцевої традиції, освятив кутю та помазав богомольців освяченим єлеєм.

Після святкової всенішної Високопреосвященніший Владика привітав всіх богомольців зі святом Різдва Христового.