Щоденні архіви: 07/01/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ РАЗОМ З ПАСТВОЮ СЛАВИТЬ РІЗДВО ХРИСТОВЕ

7 січня 2018 року Свята Православна Церква разом з повнотою люду Божого славить Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Святковий колокольний передзвін сповістив про початок урочистого богослужіння на честь Різдва Христового, котре очолив Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Необхідно зазначити, що на честь свята у кафедральному соборі була звершена і нічна Божественна Літургія, котру звершили клірики собору.

Спільна молитва зібрала багаточисельних парафіян, серед яких були діти та молодь. За богослужінням підносилися молитви за мир в нашій Державі.

Після читання Євангелія Владика Анатолій зачитав Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України.

По завершенні святкового богослужіння архіпастир привітав всіх богомольців зі святом Різдва Христового та звершив спів колядок з парафіянами Храму.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ В КАНУН СВЯТА РІЗДВА ХРИСТОВОГО

6 січня 2018 року, напередодні свята Різдва Христового, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський очолив святкову всенішну з чином літії у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни. Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили клірики кафедрального собору.

За богослужінням після читання Євангелія Митрополит Анатолій, згідно місцевої традиції, освятив кутю та помазав богомольців освяченим єлеєм.

Після святкової всенішної Високопреосвященніший Владика привітав всіх богомольців з величним святом Різдва Христового.