МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ РАЗОМ З ПАСТВОЮ СЛАВИТЬ РІЗДВО ХРИСТОВЕ

7 січня 2018 року Свята Православна Церква разом з повнотою люду Божого славить Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Святковий колокольний передзвін сповістив про початок урочистого богослужіння на честь Різдва Христового, котре очолив Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Необхідно зазначити, що на честь свята у кафедральному соборі була звершена і нічна Божественна Літургія, котру звершили клірики собору.

Спільна молитва зібрала багаточисельних парафіян, серед яких були діти та молодь. За богослужінням підносилися молитви за мир в нашій Державі.

Після читання Євангелія Владика Анатолій зачитав Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України.

По завершенні святкового богослужіння архіпастир привітав всіх богомольців зі святом Різдва Христового та звершив спів колядок з парафіянами Храму.