МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ ОНОВЛЕНИЙ ПРЕСТОЛ

13 січня 2018 року Свята Православна Церква святкує відданя свята Різдва Христового та день пам’яті преподобної Меланії Римлянині, котра прославилася своїм богоугодним життям в V столітті.

В цей день керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Пантелеімонівському Храмі села Довге Сарненського району, Полісся.

За богослужінням зі своїм Владикою молилися: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; протоієрей Володимир Мамчиць – настоятель Свято-Пантелеімонівського Храму села Довге; протоієрей Павло Дударик – настоятель Свято-Успенського Храму села Малі Цепцевичі; священик Микола Бугайчук – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Тутовичі, Сарненського району та духовенство благочиння.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив оновлений Престол.

За богослужінням, після Євангельського читання архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління звернувся до поліських вірян із словом проповіді.

Після Божественної Літургії Митрополит Анатолій звернувася до парафіян з вітальним словом на честь віддання свята Різдва Христового та словом вітання настоятелю Храму – протоієрею Володимиру Мамчиць з днем його 40-річчя.

Богослужіння закінчилося співом колядок.