МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ РАЗОМ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ КОСТОПІЛЬЩИНИ СЛАВИТЬ РІЗДВО ХРИСТОВЕ

Сьогодні, 12 січня 2018 року керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув розділити радість Різдва Христового до церковної громади Свято-Хресто-Воздвиженського Храму села Деражне, Костопільського району Полісся.

У старовинному Храмі, котрому вже понад сто років, Владика звершив Божественну Літургію.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння; протоієрей Віктор Чабан – настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського Храму села Деражне Костопільського району; протоієрей Василь Лазарчук – настоятель Свято-Різдва-Богородичного Храму села Великий Мидськ; священик Олександр Мальчук – настоятель Свято-Петро-Павлівського Храму села Постійне; протоієрей Георгій Корнійчук – настоятель Свято-Покровського Храму села Бичаль; священик Федір Ксендзюк – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Ставок Костопільського району.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій звернувся до богомольців зі словом духовної настанови та відзначив Орденом «Гордість Православ’я» регента церковного хору Л.Чабан.

За богослужінням молився голова Деражнянської об’єднаної територіальної громади Пустовіт О.М.