Щоденні архіви: 15/01/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ОБРІЗАННЯ ГОСПОДНЬОГО

14 січня 2018 року Свята Православна Церква відзначає Обрізання Господнє, а також вшановує пам’ять святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Кападокійської, який є одним із найшановніших отців Церкви.

В цей день Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій звершив Божественну Літургію  у Свято-Успенському Храмі смт Клесів Сарненського району, Полісся.

Божественну Літургію разом із місцевим хором звершив студентський хор вихованців КДС і А на чолі із ієромонахом Симеоном (Тріщук).

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Василь Приндюк – настоятель Храму; священик Роман Василець – настоятель Свято-Благовіщенського собору смт Клесів; священик Володимир Колесник – настоятель Свято-Петро-Павлівського храму смт Клесів.

У слові проповіді Владика розповів про земний шлях святителя Василія Великого.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав отця настоятеля – протоієрея Василія Приндюка з днем його Ангела.

Богослужіння закінчилося співом щедрівок, який звершив Митрополит Анатолій разом із вірянами Храму. Хор вихованців КДС і А, також порадував парафіян церковним співом.

За богослужінням молився голова Клесівської об’єднаної територіальної громади В.Ф.Гриник.