МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ОБРІЗАННЯ ГОСПОДНЬОГО

14 січня 2018 року Свята Православна Церква відзначає Обрізання Господнє, а також вшановує пам’ять святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Кападокійської, який є одним із найшановніших отців Церкви.

В цей день Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій розділяв радість молитовного єднання зі своєю паствою у Свято-Успенському Храмі смт Клесів Сарненського району, Полісся. Владика звершив Божественну Літургію на честь святителя Василія Великого.

Божественну Літургію разом із місцевим хором звершив студентський хор вихованців КДС і А на чолі із ієромонахом Симеоном (Тріщук).

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Василь Приндюк – настоятель Храму; священик Роман Василець – настоятель Свято-Благовіщенського собору смт Клесів; священик Володимир Колесник – настоятель Свято-Петро-Павлівського храму смт Клесів.

У слові проповіді Владика розповів про земний шлях святителя Василія Великого.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав отця настоятеля – протоієрея Василія Приндюка з днем його Ангела, та побажав йому молитовного заступництва святого покровителя, щоб гідно нести пастирське служіння, подібно тому як його ніс святитель Василій Великий.

Богослужіння закінчилося співом щедрівок, який звершив Митрополит Анатолій разом із вірянами Храму. Хор вихованців КДС і А, також порадував парафіян церковним співом.

За богослужінням молився голова Клесівської об’єднаної територіальної громади В.Ф.Гриник.