ДІТИ ПОЛІССЯ РАЗОМ З МИТРОПОЛИТОМ ПОЛІСЬКИМ АНАТОЛІЄМ МОЛЯТЬСЯ ЗА МИР В УКРАЇНІ

15 січня 2018 року Свята Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Серафима, Саровського чудотворця.

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Петро-Павлівському Храмі села Хміль, Рокитнівського району, Полісся.

Як сказав Митрополит Анатолій: «Об’єднавшись в почуттях любові та дитячої чистоти, діти нині подають приклад дорослим та політикам, що треба згуртуватися спільно, випрацювати бажання на вихід із стану війни, зла, політичних чвар  та навернутися на стан миру, любові, поваги, єднання всіх громадян та політичних партій на користь нашої держави».

За Божественною Літургією Владиці співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; протоієрей Іоан Маринич – настоятель Храму; протоієрей Валерій Герасимчук – настоятель Свято-Воскресенського Храму села Біловіж; протоієрей Микола Кулакевич – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Опсічі; протоієрей Микола Наумович – настоятель Свято-Успенського Храму села Переходичі; протоієрей Василь Рошко – настоятель Свято-Успенського Храму села Блажове; священик Артемій Корінь – настоятель Свято-Троїцького Храму села Залав’я.

Секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) виголосив проповідь на тему житія преподобного Серафима Саровського.

По закінченню богослужіння Владика Митрополит привітав духовенство та парафіян з різдвяними святами, побажав міцного здоров’я, добра та миру.

Богослужіння завершилося співом колядок та щедрівок, котрі очолив Поліський Владика Анатолій разом з богомольцями.