МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ З ПАСТВОЮ ПРОСЛАВЛЯЄ У МОЛИТВАХ ПРОРОКА НАУМА

В дні славлення Різдва Христового Митрополит Поліський Анатолій відвідує церковні парафії ввіреної йому Сарненської єпархії.

Так і сьогодні, 16 січня 2018 року – відбувся архіпастирський візит керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського до церковної громади Свято-Різдва-Богородичного Храму села Березове, Рокитнівського району Полісся.

В храмі Владика звершив Божественну Літургію. Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); протоієрей Володимир Шепель – настоятель Храму; протоієрей Іоан Маринич – настоятель Свято-Петро-Павлівського Храму села Хміль; протоієрей Андрій Озерчук – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Старе Село; протоієрей Микола Наумович – настоятель Храму на честь Преподобного Анатолія Києво-Печерського; протоієрей Микола Кулакевич – настоятель Свято-Казанського Храму села Дубно; священик Іоан Ковальчук – настоятель Свято-Покровського Храму села Дроздинь.

По завершенню богослужіння Митрополит Анатолій звернувся до поліської пастви зі словом настанови, також, подякував духовенству та парафіянам за спільну молитву, котра поєднала їх під сводами старовинного Храму.

Божа служба закінчилась співом щедрівок.