СВЯТО БОГОЯВЛЕННЯ ОБ’ЄДНАЛО В МОЛИТВІ ПОЛІЩУКІВ З ПОЛІСЬКИМ МИТРОПОЛИТОМ АНАТОЛІЄМ

19 січня 2018 року повнота Православної Церкви молитовно відзначає одне з двунадесятих свят – Богоявлення.

Як свідчать нам церковні історики – євангелісти, Ісус Христос перед початком своєї проповіді прийняв Хрещення від Іоанна Предтечі, взявши гріхи людства на себе та іскупивши їх своєю кров’ю.

Святий Пророк Іоанн Предтеча хрестив водою, призиваючи нарід Божий до покаяння та проповідуючи, що:«Грядущий по мені, буде хрестити вас Духом Святим».

В момент Хрещення Господнього небо розкрилося і голос Отця Небесного засвідчив перед присутніми щодо Спасителя миру:«Це є Син мій возлюблений, у Якому Моє благовоління», а Дух Святий в виді голуба явився як третя Іпостась Святої Трійці.

Сьогодні Бог явився людству в природі Сина Божого,  тому сьогоднішнє свято і має назву Богоявлення.

За багатолітньою традицією повнота Православної Церкви та люд Божий нині освячують води для своїх духовних потреб.

В цей святковий день керуючий єпархією, Митрополит Анатолій звершив святкову Божественну Літургію у старовинному Свято-Миколаївському храмі міста Березне, Полісся.

Біля Престолу Божого з Владикою молилися: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря села Хотинь, Березнівського району ігумен Макарій (Коломієць) благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа; протоієрей Сергій Забейда – настоятель Свято-Миколаївського Храму.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій звершив чин Великого освячення води та окропив богомольців святою водою.

За богослужінням молилися: голова Березнівської райдержадміністрації В.Г.Люшин, мер міста Р.П.Пилипчук.