МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ІОАННА ПРЕДТЕЧІ

20 січня 2018 року – другий день свята Богоявлення. В цей день Свята Православна Церква звершує святкування Собору Чесного і Славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна.

З цієї нагоди керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув з архіпастирським візитом до парафіян Свято-Іоанно-Богословського Храму села Заболоття, Володимирецького району Полісся для звершення Божественної Літургії.

Архієрейське богослужіння об’єднало у спільній молитві духовенство єпархії, парафіян та богомольців з інших сіл району, адже сьогодні церковна громада святкує 15-ти річчя з дня забудови Храму.

Владика Митрополит виголосив слово повчання щодо подвигу пророка Божого Іоанна та привітав парафіян з їхнім ювілеєм, побажавши їм і в подальшому прикрашати святиню, утримувати в лоні канонічної Української Православної Церкви, а настоятелю – протоієрею Андрію Бездомову гідно і надалі нести пастирське служіння у ввіреній йому парафії.

Богослужіння закінчилося співом колядок.