Щоденні архіви: 21/01/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

21 січня 2018 року в Неділю після Богоявлення, Митрополит Поліський Анатолій звершив Божественну Літургію у Свято-Іллінському Храмі села Антонівка, Володимирецького району, Полісся.

За богослужінням зі своїм Владикою молилися: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; настоятель Храму протоієрей Василь Юрочко.

Після читання Євангелія секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) виголосив проповідь на євангельську тему.

На завершення богослужіння Митрополит Анатолій подякував духовенству та богомольцям за спільну молитву та побажав всім миру, здоров’я та любові.

Святкова Божа служба завершилась співом колядок.