Щоденні архіви: 23/01/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У НАЙВІДДАЛЕНІШІЙ ПАРАФІЇ ПОЛІССЯ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Різдва-Богородичному Храмі села Глинне Рокитнівського району, Полісся.  Владику зустріли діти та парафіяни Храму.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; протоієрей Федір Коханевич – настоятель Храму; протоієрей Петро Маринич – клірик Свято-Іверського жіночого монастиря села Глинне Рокитнівського району; настоятель Свято-Казанського Храму села Дубно – протоієрей Микола Кулакевич; священик Андрій Онищук – настоятель Храму на честь Різдва Іоанна Хрестителя села Заболоття.

Слід зазначити, що село Глинне займає перше місце в Рівненській області по приросту населення, тому і парафіянами Храму переважно є молоді люди, котрі прийняли участь у святковому богослужінні.

По закінченню богослужіння Владика Митрополит висловив подяку духовенству та богомольцям за спільну молитву, окропив їх святою водою, після чого церковний хор порадував всіх молящихся співом колядок та щедрівок.