Щоденні архіви: 09/02/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ЗАУПОКІЙНУ ПАНИХИДУ У КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ м. САРНИ

9 лютого 2018 року, в канун Вселенської батьківської суботи керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський очолив заупокійну панихиду по спочилим батькам та воїнам.

Всенішне заупокійне богослужіння було звершено у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни. Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили клірики кафедрального собору: архімандрит Феофан (Федюкевич), архімандрит Іакінф (Дульський), архідиякон Іларій (Новак), протодиякон Дмитро Петронюк.

По закінченню богослужіння Владика Митрополит виголосив проповідь про значення молитви вірян щодо померлих.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІССЯ СЛАВИТЬ НИНІ СВЯТИТЕЛЯ ІОАННА ЗЛАТОУСТОГО»

9 лютого 2018 року в день пам’яті святителя Іоанна Златоустого, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському Храмі села Михалин, Березнівського району, Полісся.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; протоієрей Володимир Чернюшок; протоієрей Володимир Цимбалюк – настоятель Свято-Введенського Храму села Лінчин; протоієрей Віктор Пилипака – настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Балашівка; протоієрей Борис Цимбалюк – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Моквин; протоієрей Микола Ткач – настоятель Свято-Різдва-Богородичного Храму села Прислуч.

Секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) виголосив проповідь на тему житія святителя Іоанна Златоустого.
По закінченню богослужіння Владика Митрополит привітав настоятеля Храму – протоієрея Володимира Чернюшка з 25-ти річчям його священницької хіротонії. Також, архіпастир виголосив настанову та подякував духовенству і богомольцям за спільну молитву.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.