МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ М’ЯСОПУСНОЇ НЕДІЛІ

11 лютого 2018 року в Неділю м’ясопусну, про Страшний Суд, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський молитовно єднався зі своєю паствою у Свято-Різдва-Богородичному Храмі села Городище, Березнівського району, Полісся. Владика звершив Божественну Літургію та заупокійну панихіду.

У Престола Божого архіпастирю співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; протоієрей Василь Миронець – настоятель Свято-Різдва-Богородичного Храму села Городище; протоієрей Олександр Галайчук – клірик цього ж Храму; священик Володимир Боровець – настоятель Трьохсвятительського Храму села Городище.

По завершенню богослужіння Високопреосвященніший Владика виголосив слово проповіді, привітав духовенство та богомольців з воскресним днем та надав настанови щодо початку Великого посту.