МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІССЯ БУДУЄ НОВІ ХРАМИ»

Митрополит Поліський Анатолій звершив архіпастирський візит до церковної громади села Городище Березнівського району, Полісся для ознайомлення з будівництвом нового Храму на честь Трьох Святителів: Василія Великого Григорія Богослова та Іоанна Златоустого.

В слові настанови Митрополит Анатолій, зокрема, сказав: «В тяжкий час для нашої Держави і народу, поліський люд показуючи приклад розвитку духовності, зберігання віри та звершуючи добрі справи – будує Храми. Храми Полісся будуються любов’ю вірян і жертовністю. Українська Православна Церква не забирає чужі Храми, не вселяє зло, не руйнує Христове вчення, не відбиває замки від дверей Храмів, а любов’ю єднає людину з Богом, та будуючи Храми, віддає їх для молитви своїм дітям та онукам…».