Щоденні архіви: 17/02/2018

СЬОГОДНІ МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ В КАНУН ВЕЛИКОГО ПОСТУ ЗВЕРШИВ ЛІТУРГІЮ ДЛЯ ДІТЕЙ ПОЛІССЯ

17 лютого 2018 року Свята Православна Церква молитовно прославляє пам’ять Всіх преподобних отців, в подвизі просіявших.

З цієї нагоди, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Храмі на честь Почаївської Ікони Божої Матері села Більськ Рокитнівського району. Полісся.

Необхідно зазначити, що сьогодні Митрополит Анатолій звершив Літургію для маленьких громадян нашої Держави – дітей Полісся. В канун Великого посту Владика Анатолій молитовно поєднав чистоту дитячих душ з Христом, Спасителем миру. Діти Полісся причащалися Христових Таїн – Святого Причастя.

Як зазначив Митрополит Анатолій: «Поліські діти надзвичайно релігійні, поліські діти – це приклад іншим дітям в їхніх молитвах і відданості вченню Христового, згідно настанов їхніх батьків. Православні діти – майбутнє Православної Церкви. Тоді, коли зло зруйнувало єдність Церкви, поділило Храми і віруючих людей та політичні чвари дали поштовх на захоплення православних Храмів, тоді коли йде травля з телеекранів проти канонічної Матері-Церкви, поліські священики та віряни спрямовують своїх дітей на молитовну єдність, повагу до своєї Держави, повагу до інституту Президента, навертають духа Христової любові в свої серця і душі. Як хочеться, щоби в нашій Державі не панувало зло. Хай Христова любов зігріває і ріднить нас в одну родину віруючих православних християн…».

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; протоієрей Олексій Місюкевич – настоятель Храму на честь Почаївської Ікони Божої Матері села Більськ; протоієрей Іоанн Маринич – настоятель Свято-Петро-Павлівського Храму села Хміль; протоієрей Валерій Рошко – настоятель Свято-Покровського Храму села Блажове; священик Артемій Корінь – настоятель Свято-Троїцького Храму села Залав’я.

На запричастнику архімандрит Феофан (Федюкевич) виголосив проповідь.

Богослужіння закінчилося многоліттям та подякою Митрополита Анатолія за спільну молитву, як дорослим так і дітям.