МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА БЕРЕЗНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ, ПОЛІССЯ

У дні Великого посту, духовенство та миряни Сарненської єпархії на чолі зі своїм Архіпастирем звершують велокопосні богослужіння та приносять покаяння.

Так і сьогодні, 23 лютого 2018 року, духовенство Березнівського благочиння зібралось у Свято-Троїцькому соборі міста Березне, Полісся для спільної молитви та покаяння. Божественну Літургію Передосвяченних Дарів звершив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський.

Перед Літургією Владика вичитав сповідальні молитви та виголосив слово духовної настанови.

По завершенні богослужіння Владика Митрополит провів збори духовенства, на яких були розглянуті важливі питання життя Церкви.