МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В НЕДІЛЮ ТОРЖЕСТВА ПРАВОСЛАВ’Я

25 лютого 2018 року в Неділю 1-у Великого посту, в свято Торжества Православ’я, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський  звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Свято-Воскресенському Храмі села Мале Вербче, Сарненського району, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Олександр Кокора – благочинний Сарненського благочиння та настоятель Храму  протоієрей Василь Чиж. За архієрейським богослужінням молилися парафіяни, котрі причащалися Святих Христових Таїн.

За богослужінням Владика звернувся до богомольців зі словом проповіді.

Після Богослужіння Митрополит Анатолій привітав всіх присутніх зі святом Торжества Православ’я, побажав достойно пройти поприще Великого посту та в радості зустріти Світле Христове Воскресіння.