МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ТОРЖЕСТВО ПРАВОСЛАВ’Я – ВІРНІСТЬ МАТЕРІ-ЦЕРКВІ В ЧИСТОТІ ЇЇ ВІРИ ТА ПРАВИЛАМ СВЯТИХ ОТЦІВ»

25 лютого 2018 року в Неділю 1-у Великого посту, в свято Торжества Православ’я, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до Свято-Воскресенського Храму села Мале Вербче, Сарненського району, Полісся для звершення Божественної Літургії святителя Василія Великого.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Олександр Кокора – благочинний Сарненського благочиння та настоятель Храму  протоієрей Василь Чиж. За архієрейським богослужінням молилися парафіяни, котрі причащалися Святих Христових Таїн.

За богослужінням Владика звернувся до богомольців зі словом проповіді про значення чистоти віри та вірності правилам Святих Отців Вселенських Соборів.

Після Богослужіння Митрополит Анатолій привітав всіх присутніх зі святом Торжества Православ’я, побажав зберегти вірність Святій Матері-Церкві, достойно пройти поприще Великого посту та в радості зустріти Світле Христове Воскресіння.