МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «РОКИТНІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ ПОЛІССЯ ЄДНАЄТЬСЯ В ПОКАЯННИХ МОЛИТВАХ»

28 лютого 2018 року, в середу другої седмиці Великого посту, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський очолив чин Сповіді духовенства Рокитнівського благочиння та звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Рокитне, Полісся. Перед початком богослужіння Владика вичитав сповідальні молитви та звернувся до духовенства зі словом настанови.

За богослужінням кожен священик поніс покаяння перед Богом та причастився Святих Христових Таїн.

По закінченню Літургії Митрополит Анатолій провів збори духовенства, після котрих подякував отцям-настоятелям за труди, понесені у ввірених їм парафіях.