Щоденні архіви: 03/03/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «МОЛИТВОЮ ОЧИЩАЄТЬСЯ ЛЮДСЬКА ДУША». КОСТОПІЛЬСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ ПОЛІССЯ ПОНЕСЛО СПОВІДЬ.

2 березня 2018 року, в п’ятницю другої седмиці Великого посту, відбулась сповідь духовенства Костопільського благочиння Сарненської єпархії УПЦ. Чин Сповіді та Літургію Передосвячених Дарів очолив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський у Свято-Олександро-Невському храмі міста Костопіль, Полісся.

Як зазначив керуючий єпархією Митрополит Поліський Анатолій: «Молитва очищає людину від чорноти та особистого гріха. Молитва надихає Дух Святий для єднання з Богом. Укріпляючись молитвою та переборюючи гріх, людина робиться достойником Божим. Молитва дає надію на милосердя Боже…».

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій провів збори духовенства благочиння.