Щоденні архіви: 09/03/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ДУХОВЕНСТВО ДУБРОВИЦЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ЗВЕРШУЄ ТАЇНСТВО СПОВІДІ»

На Поліссі існує давня благочестива традиція – правящий архієрей єднається духовно в молитві зі своїм духовенством, під час котрого настоятелі Храмів приносять покаяння та причащаються Христових Таїн. З цієї нагоди, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив сповідь духовенства Дубровицького благочиння Сарненсько-Поліської єпархії. Біля 30-ти настоятелів храмів Дубровицького благочиння молитовно єдналися під час Божественної Літургії Передосвячених Дарів у Свято-Миколаївському храмі села Селець, Дубровицького району, Полісся, де настоятельства очолює благочинний – протоієрей Микола Іваничко.

Інокині жіночого монастиря на честь Волинської ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району прикрасили своїм співом богослужіння.

По завершенню Літургії Владика Митрополит провів збори духовенства благочиння.