МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 19-ти РІЧЧЯ З ДНЯ УТВОРЕННЯ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

30 березня 2018 року Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять преподобного Олексія Чоловіка Божого.

Слід зазначити, що в цей день виповнюється 19 років з дня утворення Сарненської єпархії, котру було засновано рішенням Священного Синоду УПЦ (журнал засідання №149 від 30 березня 1999 року), шляхом виділення частини районів Рівненської області.

У цей святковий день керуючий єпархією Високопреосвященіший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; архімандрит Іакінф (Дульський) – клірик кафедрального собору; архімандрит Василід (Золотін) – настоятель Храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії м. Сарни; протоієрей Микола Ковальчук – настоятель Свято-Троїцького Храму м. Сарни; протоієрей Володимир Зущенко – настоятель Свято-Параскевського Храму села Немовичі, Сарненського району; архідиякон Іларій (Новак); протодиякон Дмитро Петронюк.

За богослужінням владика, духовенство та парафіяни звершили молитви за мир в нашій Державі.

Після Богослужіння Митрополит Анатолій подякував духовенству та богомольцям за спільну молитву та побажав достойно пройти останній тиждень Великого посту та в радості зустріти Світле Христове Воскресіння.

Богослужіння завершилося співом многоліття.