Щоденні архіви: 07/04/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОВНОТА СВЯТОЇ ЦЕРКВИ СВЯТКУЄ БЛАГОВІЩЕННЯ»

7 квітня 2018 року, в Страсну Суботу, Православна Церква вшановує свято Благовіщення Пресвятої Богородиці. У цей святковий день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський з нагоди престольного свята звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Свято-Благовіщенському соборі смт Клесів Сарненського району Полісся.

Владиці співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар єпархіального управління; протоієрей Василь Приндюк – настоятель Свято-Успенського Храму смт Клесів та настоятель Храму священик Роман Василець. Молилися багаточисельні парафіяни.

На закінчення богослужіння архіпастир привітав парафіян та настоятеля з престольним святом та грядущим Воскресінням Христовим.

За богослужінням молився голова Клесівської ОТГ В.Ф. Гриник.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЧИН ВИНОСУ СВЯТОЇ ПЛАЩАНИЦІ

6 квітня 2018 року у Страсну П’ятницю ввечері, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський очолив вечірню з чином виносу Святої Плащаниці у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни Полісся. Після виносу Владика прочитав канон «Плач Пресвятої Богородиці».

Також, Владика Митрополит очолив Утреню в канун свята Благовіщення Пресвятої Богородиці. Після читання Євангелія архіпастир виголосив проповідь про страждання Богородиці щодо свого Сина.