Щоденні архіви: 09/04/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В МІСТІ АТОМНИКІВ – ВАРАШ

За багатолітньою традицією, у дні славлення Воскресшого Христа, керуючий єпархією Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій з архіпастирським візитом відвідує парафії ввіреної йому Поліської єпархії.

З цієї нагоди, у Понеділок Світлої седмиці, Владика Анатолій звершив Божественну Літургію у величному Свято-Преображенському кафедральному соборі міста атомників – Вараш. За святковим богослужінням Владиці співслужили клірики кафедрального собору.

У слові проповіді Владика Митрополит зазначив: «Христос Своїм воскресінням відкрив людині вратницю Царства Небесного…».

Після богослужіння архіпастир привітав атомників, духовенство та паству зі святковими днями на честь свята – світлого Христового Воскресіння.

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ РАЗОМ З ПАСТВОЮ СЛАВИТЬ ХРИСТА

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

8 квітня 2018 року вся повнота Православної Церкви святкує світле Христове Воскресіння.

З нагоди цього свята, в Пасхальну ніч, керуючий Сарненсько-Поліською єпархією, Високопреосвященіший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив полуношницю, хресний хід, Великодню утреню та Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Після читання Євангелія Владика Анатолій зачитав Пасхальне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

По завершенні Літургії Владика Митрополит разом із духовенством кафедрального собору звершив освячення кулічів та пасок багаточисельним парафіянам.

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!