Щоденні архіви: 10/04/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «СЬОГОДНІ ХРАМОВЕ СВЯТО ПОЄДНАЛО ПОЛІЩУКІВ З БОГОМ»

На запрошення церковної громади Свято-Воскресенської парафії села Довговоля, Володимирецького району Полісся керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію з нагоди храмового свята на честь Воскресіння Христового.

Владика Анатолій звернувся до присутніх з архіпастирським словом, у якому привітав духовенство та парафіян з храмовим святом на честь Світлого Христового Воскресіння.

Богослужіння закінчилося хресною ходою та співом многоліття.

За богослужінням молилися: голова Володимирецької райдержадміністрації В.І.Хоружий та сільський голова А.І.Федорчук.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ВСЕНІШНУ НА ЧЕСТЬ ІВЕРСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ В МІСТІ АТОМНИКІВ – ВАРАШ

9 квітня 2018 року ввечері, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський очолив святкову всенішну з нагоди престольного свята у храмі на честь Іверської Ікони Божої Матері міста атомників – Вараш.

Владиці співслужили настоятель храму протоієрей Віктор Пінчук та духовенство єпархії.

Під час Утрені владика звершив читання акафісту на честь Іверської Ікони Божої Матері та виголосив проповідь про значення Богоматері у житті кожного християнина.

За богослужінням молився екс-директор Рівненської АЕС В.О.Коровкін.