Щоденні архіви: 11/04/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 25- ти РІЧЧЯ ХРАМУ

11 квітня 2018 року у Середу Світлої седмиці Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив архіпастирський візит до громади Свято-Воскресенського Храму села Орлівка, Березнівського району, Полісся. У храмі Владика звершив Божественну Літургію, приурочену до 25-ти річчя з дня забудови Храму.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар єпархіального управління; протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; протоієрей Олександр Кравчук – настоятель Храму; ігумен Макарій (Коломієць) – в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря села Хотинь та духовенство єпархії. За богослужінням молилися парафіяни та паломники із сусідніх сіл.

Після богослужіння Митрополит Анатолій висловив подяку настоятелю Храму – протоієрею Олександру Кравчуку за багатолітні пастирські труди у ввіреній йому парафії. Служба Божа закінчилась співом многоліття.