Щоденні архіви: 14/04/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ В м. КОСТОПІЛЬ, ПОЛІССЯ

13 квітня 2018 року, в П’ятницю Світлої седмиці, Православна Церква молитовно вшановує Образ Ікони Божої Матері «Живоносне Джерело». Святкування ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» звершується Святою Церквою з V століття та пов’язане зі зціленням Богородицею сліпого біля джерела поблизу Константинополя. Воїн Лев Маркел був свідком цього дива. Згодом він став імператором і побудував на тому місці храм, який був названий «Живоносне Джерело».

В цей день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Олександро-Невському Храмі міста Костопіль. Пасхальна радість об’єднала архієрея, духовенство та вірних УПЦ в спільній молитві.

В слові проповіді Владика привітав вірних УПЦ зі святковими днями на честь Воскресіння Христового.

Богослужіння закінчилося словом подяки архіпастиря духовенству та богомольцям за спільну молитву.