Щоденні архіви: 06/05/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ГЕОРГІЯ

6 травня 2018 року – в Неділю 5- ту після Пасхи, Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого великомученика Георгія Побідоносця.

Святий великомученик Георгій народився в Каппадокії, виріс у віруючій християнській сім’ї. Батько прийняв мученицьку смерть за віру Христову, коли Георгій був ще дитиною; мати по смерті чоловіка виховала сина у благочесті. Великомученика Георгія за мужність і за перемогу над мучителями, які не змогли примусити його відмовитися від християнства, а також за допомогу людям у небезпеці – називають ще Побідоносцем. Мощі святого Георгія почивають в палестинському місті Ліда.

Сьогодні своє престольне свято молитовно відзначає церковна громада Свято-Георгієвського Храму села Бутейки, Сарненського району Полісся.

З нагоди престольного свята, Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій прибув до ввіреної Богом йому поліської пастви для звершення Божественної Літургії.

У слові повчання Владика висвітлив життєвий подвиг святого великомученика Георгія.

По закінченню богослужіння Владика Анатолій звершив водосвятний молебень та окропив святою водою богомольців. Також, архіпастир привітав отця настоятеля – протоієрея Володимира Галуху та парафіян з престольним святом та закликав на богомольців Боже благословіння.