Щоденні архіви: 20/05/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ПРОСЛАВЛЕННЯ ОТЦІВ І ВСЕЛЕНСЬКОГО СОБОРУ

20 травня 2018 року в Неділю 7-му після Пасхи, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський на запрошення церковної громади прибув до Свято-Миколаївської парафії села Городець, Володимирецького району Полісся для звершення Божественної Літургіі.

Його Високопреосвященству співслужили клірики Сарненської єпархії.

Після Євангельського читання, в слові проповіді, Владика розкрив значення соборних діянь Отців І-го Вселенського Собору по причині ересі Арія. Владика закликав вірних Української Православної Церкви зберегти чистоту віровчення Христового, яке, на жаль, на нинішній час, багатьма порушується. Архіпастир навів приклад святителя і чудотворця Миколая щодо чистоти віровчення, яке він захищав перед еретиками.

Після богослужіння Митрополит Анатолій звершив молебень за нуждених та мир в державі. Святкове богослужіння закінчилося словом подяки Митрополита Анатолія отцю настоятелю – протоієрею Мефодію Волчевському за багатолітні труди, які він несе у ввірений йому парафії.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІЩУКИ ПРОСЛАВЛЯЮТЬ ПРЕПОДОБНОГО ІОВА ПОЧАЇВСЬКОГО»

19 травня 2018 року в день пам’яті преподобного Іова Почаївського та святого праведного Іова Багатостраждального, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський молитовно єднався зі своєю поліською паствою у Свято-Покровському Храмі села Великий Жолудськ Володимирецького району, Полісся. У Храмі Владика звершив  Божественну Літургію.

У Престола Божого архіпастирю співслужили: протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння; протоієрей Георгій Харчук – настоятель Свято-Покровського Храму села Великий Жолудськ Володимирецького району; протоієрей Андрій Бездомов – настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Заболоття Володимирецького району; протоієрей Георгій Охримюк – настоятель Храму на честь Різдва Іоанна Предтечі села Малий Жолудськ Володимирецького району; протоієрей Борис Акуленко – настоятель Свято-Різдва-Богородичного Храму села Озірці Володимирецького району.

За богослужінням архіпастир виголосив проповідь на тему житія преподобного Іова Почаївського та святого праведного Іова Багатостраждального.

По завершенню богослужіння, Високопреосвященніший Владика подякував настоятелю Храму – протоієрею Георгію Харчуку за понесені труди по розбудові нового Храму, збудованого на місті старого, котрий з невідомих причин згорів.

Громада разом з настоятелем збудувала новий Храм, який в свій час був освячений Митрополитом Анатолієм, і нині, радуючись успіхам громади, котра продовжує прикрашати Храм, він освячується спільною  молитвою. Також, Владика Анатолій привітав усіх богомольців та духовенство зі святом. Віруючі парафіяни прийняли від архіпастиря благословіння; Митрополит Анатолій обдарував всіх прихожан Іконами Образу Богоматері «Іверська».

Божа служба закінчилась співом многоліття.