МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІЩУКИ ПРОСЛАВЛЯЮТЬ ПРЕПОДОБНОГО ІОВА ПОЧАЇВСЬКОГО»

19 травня 2018 року в день пам’яті преподобного Іова Почаївського та святого праведного Іова Багатостраждального, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський молитовно єднався зі своєю поліською паствою у Свято-Покровському Храмі села Великий Жолудськ Володимирецького району, Полісся. У Храмі Владика звершив  Божественну Літургію.

У Престола Божого архіпастирю співслужили: протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння; протоієрей Георгій Харчук – настоятель Свято-Покровського Храму села Великий Жолудськ Володимирецького району; протоієрей Андрій Бездомов – настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Заболоття Володимирецького району; протоієрей Георгій Охримюк – настоятель Храму на честь Різдва Іоанна Предтечі села Малий Жолудськ Володимирецького району; протоієрей Борис Акуленко – настоятель Свято-Різдва-Богородичного Храму села Озірці Володимирецького району.

За богослужінням архіпастир виголосив проповідь на тему житія преподобного Іова Почаївського та святого праведного Іова Багатостраждального.

По завершенню богослужіння, Високопреосвященніший Владика подякував настоятелю Храму – протоієрею Георгію Харчуку за понесені труди по розбудові нового Храму, збудованого на місті старого, котрий з невідомих причин згорів.

Громада разом з настоятелем збудувала новий Храм, який в свій час був освячений Митрополитом Анатолієм, і нині, радуючись успіхам громади, котра продовжує прикрашати Храм, він освячується спільною  молитвою. Також, Владика Анатолій привітав усіх богомольців та духовенство зі святом. Віруючі парафіяни прийняли від архіпастиря благословіння; Митрополит Анатолій обдарував всіх прихожан Іконами Образу Богоматері «Іверська».

Божа служба закінчилась співом многоліття.