МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ПРОСЛАВЛЕННЯ ОТЦІВ І ВСЕЛЕНСЬКОГО СОБОРУ

20 травня 2018 року в Неділю 7-му після Пасхи, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський на запрошення церковної громади прибув до Свято-Миколаївської парафії села Городець, Володимирецького району Полісся для звершення Божественної Літургіі.

Його Високопреосвященству співслужили клірики Сарненської єпархії.

Після Євангельського читання, в слові проповіді, Владика розкрив значення соборних діянь Отців І-го Вселенського Собору по причині ересі Арія. Владика закликав вірних Української Православної Церкви зберегти чистоту віровчення Христового, яке, на жаль, на нинішній час, багатьма порушується. Архіпастир навів приклад святителя і чудотворця Миколая щодо чистоти віровчення, яке він захищав перед еретиками.

Після богослужіння Митрополит Анатолій звершив молебень за нуждених та мир в державі. Святкове богослужіння закінчилося словом подяки Митрополита Анатолія отцю настоятелю – протоієрею Мефодію Волчевському за багатолітні труди, які він несе у ввірений йому парафії.