МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ЮВІЛЕЙНЕ СВЯТО З НАГОДИ 235-ти річчя ХРАМУ

22 травня Свята Православна Церква вшановує пам’ять святителя Миколая, Архієпископа Мир Лікійського Чудотворця.

З цієї нагоди та з нагоди ювілею – 235-ти річчя з дня забудови Храму, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до церковної громади Свято-Миколаївського Храму села Стара Рафалівка, Володимирецького району Полісся для звершення Божественної Літургії.

Владиці співслужили багаточисельні клірики Сарненської та Волинської єпархій УПЦ.

По закінченню богослужіння Владика Анатолій звершив святковий молебень, та привітав отця настоятеля – протоієрея Сергія Прокопчука і парафіян з ювілеєм та престольним святом.

За богослужінням молились голова Володимирецької райради В.В.Ковенько, директор Рівненської АЕС П.Я.Павлишин.

Святкове богослужіння закінчилось співом многоліття.