Щоденні архіви: 25/05/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ПАМ’ЯТІ СВЯТИХ РІВНОАПОСТОЛЬНИХ КИРИЛА ТА МЕФОДІЯ

24 травня 2018 року Свята Православна Церква вшановує святих  рівноапостольних Кирила та Мефодія, котрих Церква за християнську просвіту слов’ян іменує вчителями Словенськими.

Громада цієї парафії сьогодні вшановує своє Храмове свято. З цієї нагоди керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, прибув до громади для звершення Божественної Літургії. Біля врат храму Владику зустріли діти з хлібом-сіллю та чисельні богомольці, котрі прибули із сусідніх сіл.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; священик Григорій Ясковець – настоятель Кирило-Мефодіївського Храму села Новий Моквин Березнівського району; протоієрей Борис Цимбалюк – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Моквин Березнівського району та чисельне духовенство благочиння.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив нові церковні дзвони, котрі придбали парафіяни для величі і краси колокольного передзвону.

Після Євангельського читання протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння виголосив проповідь.

По завершенні богослужіння Владика висловив свої вітання настоятелю та парафіянам з храмовим святом.