Щоденні архіви: 26/05/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В КАНУН СВЯТА ТРІЙЦІ

26 травня 2018 року напередодні свята Трійці, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський очолив святкову всенішну з Чином літії у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни. Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили клірики кафедрального собору.

За богослужінням після читання Євангелія Митрополит Анатолій виголосив проповідь та помазав богомольців освяченим єлеєм.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ТРОЇЦЬКУ БАТЬКІВСЬКУ СУБОТУ

26 травня 2018 року в Троїцьку батьківську суботу Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій в канун храмового свята прибув  до Свято-Троїцького кафедрального собору міста Березне, Полісся, для звершення Божественної Літургії. Владиці співслужили настоятель протоієрей Ігор Коспа та поліське духовенство.

Після євангельського читання Владика звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді щодо безсмерття людської душі.

Після богослужіння Митрополит Анатолій очолив чин великої панихіди, під час котрої молився за прощення гріхів померлим та безсмерття їхніх душ.

По завершенню богослужіння архіпастир привітав парафіян з наступаючим престольним святом та побажав вірним чадам УПЦ спасіння та вірності Святій Матері-Церкві.