Щоденні архіви: 27/05/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

27 травня 2018 року повнота Святої Православної Церкви молитовно святкує день Святої Трійці, свято П’ятидесятниці. В цей день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув з архіпастирським візитом до Свято-Троїцького кафедрального собору міста Рокитно, для звершення Божественної Літургії з нагоди храмового свята. Архіпастиря у врат храму з квітами та хлібом-сіллю зустрічали парафіяни.

За урочистим богослужінням архіпастирю співслужили священик Борис Попченко – настоятель Храму та духовенство єпархії.

Після Євангельського читання Владика Митрополит звернувся до присутніх зі словом проповіді на тему свята.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Анатолій звершив чин вечірні з читанням колінопреклонних молитв. Богослужіння закінчилось хресною ходою та освяченням зілля.

За Богослужінням молилися голова Рокитнівської райради А.А.Кінчур, керівники установ та підприємств району.