Щоденні архіви: 28/05/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО міста САРНИ

28 травня 2018 року Свята Православна Церква святкує День Святого Духа.

З цієї нагоди та з нагоди храмового свята, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, звершив святкове богослужіння у Свято-Троїцькому Храмі міста Сарни, мікрорайону Доротичі.

Владиці співслужили: настоятель храму протоієрей Микола Ковальчук та багаточисельне духовенство Поліської єпархії. За богослужінням молилися парафіяни та прочани багатьох храмів міста Сарни та району.

Після Божественної Літургії Митрополит Анатолій виголосив проповідь. Богослужіння закінчилося хресною ходою та співом многоліття.

За богослужінням молилися: народний депутат України С.М. Євтушок, депутат Рівненської облради К.С. Павловська, голова Сарненської райдержадміністрації Я.В. Яковчук, голова Сарненської райради Р.П. Серпенінов, міський голова С.Б. Усик, керівники установ та підприємств міста.