Щоденні архіви: 29/05/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ТРЕТІЙ ДЕНЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

29 травня 2018 року Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, звершив святкове Богослужіння у Свято-Троїцькому Храмі села Кривиця, Дубровицького району, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Микола Іваничко – благочинний Дубровицького благочиння; протоієрей Володимир Фатич – настоятель Свято-Троїцького Храму села Кривиця Дубровицького району; протоієрей Ростислав Андрієвський – настоятель Свято-Іуліаніївського Храму міста Дубровиця; протоієрей Сергій Таборовець – настоятель Свято-Покровського Храму села Берестя Дубровицького району, духовенство єпархії. За богослужінням молилися парафіяни Храму.

Також, Митрополит Анатолій, привітав отця настоятеля – протоієрея Володимира Фатича та парафіян з престольним святом і побажав миру та добра.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.