Щоденні архіви: 31/05/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ В СВЯТКОВОМУ БОГОСЛУЖІННІ У КОРЕЦЬКІЙ ЖІНОЧІЙ ОБИТЕЛІ

31 травня 2018 року Свята Православна Церква вшановує образ Ікони Божої Матері «Споручниця грішних».

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прийняв участь у святкуванні, котрі відбувалися у Корецькому Свято-Троїцькому жіночому монастирі.

Святкову Божественну Літургію в день свята очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Йому співслужили: митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим намісник Свято-Троїцької Сергієвої Лаври архієпископ Сергієво-Посадський Феогност, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Дубенський Пимен. Також, молилися священики з багатьох єпархій, настоятельки жіночих монастирів, багаточислені паломники з різних регіонів України та зарубіжжя.

Після Божественної Літургії було звершено святковий молебень та хресну ходу навколо Свято-Троїцького собору монастиря. Богослужіння закінчилося співом многоліття.