МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 25-ти річчя З ДНЯ ЗАБУДОВИ ХРАМУ

З нагоди 25-ти річчя забудови Храму, 2 червня 2018 року, в день віддання свята П’ятидесятниці, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до церковної громади Свято-Троїцького Храму села Половлі, Володимирецького району, Полісся, для звершення святкової Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння; протоієрей Андрій Жданюк – настоятель Свято-Троїцького Храму села Половлі; протоієрей Сергій Прокопчук – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Стара Рафалівка, Володимирецького району та духовенство Поліської єпархії.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив Храм після реконструкції, котру звершили спільно парафіяни.

За богослужінням Владика Митрополит звернувся до богомольців зі словом пастирської настанови.

Після богослужіння Митрополит подякував духовенству і богомольцям за спільну молитву та привітав парафіян з 25-ти річним ювілеєм з дня забудови Храму, Владика побажав щоби Храм і надалі слугував би людям на їхню духовну потребу.

Святкове богослужіння закінчилося співом многоліття.

За богослужінням молився сільський голова І.П. Дацький.