Щоденні архіви: 12/06/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 25-ти річчя ХРАМУ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив архіпастирський візит до громади Свято-Різдва-Богородичного Храму села Колодязне, Березнівського району Полісся для звершення Божественної Літургії, приуроченої до 25-ти річчя з дня забудови Храму.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Віктор Ткач – настоятель Свято-Різдва-Богородичного Храму села Колодязне, Березнівського району та духовенство єпархії. За богослужінням молилися парафіяни УПЦ.

Після богослужіння Митрополит Анатолій висловив подяку настоятелю Храму – протоієрею Віктору Ткачу за пастирські труди у ввіреній йому парафії та привітав парафіян з їхнім ювілеєм. Божа служба закінчилась співом многоліття.