МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ МІСЦЕ ПІД ЗАБУДОВУ НОВОГО ХРАМУ міста РОКИТНЕ

З великою радістю зустрічали свого Архіпастиря  Митрополита Анатолія, жителі міста Рокитне, Полісся, котрий прибув для освячення місця під забудову нового Храму на честь святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Духовенство Сарненської єпархії разом зі своїм архіпастирем звершили молитви, освятили Хрест та місце на котрому буде зведено новий Храм.

Після освячення в своїй промові Митрополит Анатолій, висловив побажання парафіянам чим скоріше збудувати Храм та, зокрема, зазначив: «В цей час, коли йде розділення Церков, коли Церква-Мати кровоточить ранами, які наносять їй вороги, ми будуємо Храм для примирення людини з Богом і один з одним. Ми будуємо Храм для української держави і для українського народу».

За богослужінням молився голова Рокитнівської райради А.А.Кінчур, екс-голова Рокитнівської райради Г.І.Мініч, депутат Рівненської облради А.В.Петрук, керівники підприємств та установ, жителі міста та сусідніх сіл.