МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИВІТАВ ПРЕДСТОЯТЕЛЯ УПЦ З ДНЕМ АНГЕЛА

25 червня 2018 року Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять преподобного Онуфрія Великого – небесного покровителя Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України.

В цей день в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври відбулась Божественна Літургія, котру очолив Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Його Блаженству співслужили: Митрополит Поліський Анатолій, архієреї УПЦ та насельники святої обителі. Також, за богослужінням молилися настоятелі та настоятельки монастирів Києва та різних єпархій УПЦ.

Від імені духовенства і мирян Сарненсько-Поліської єпархії Митрополит Анатолій привітав Предстоятеля з днем Його небесного покровителя.

Після богослужіння Предстоятель висловив подяку архієреям, священству, монашествующим та мирянам за спільну молитву з нагоди дня пам’яті його небесного покровителя.

Богослужіння закінчилося многоліттям.