Щоденні архіви: 09/07/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ПРЕСТОЛЬНОГО СВЯТА

8 липня 2018 року в Неділю 6-ту після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, прибув з архіпастирським візитом до церковної громади на честь Різдва Пророка і Предтечі Спасова Іоанна села Малий Жолудськ, Володимирецького району, Полісся, для звершення Божественної Літургії з нагоди Храмового свята.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння, протоієрей Георгій Охримюк – настоятель Храму.

Після читання Святого Євангелія Митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему цільби розслабленого на прикладі котрого звернув увагу, що тільки вірою і прощенням гріхів дається зцілення хворих.

По закінченню богослужіння Владика Митрополит привітав присутніх з Храмовим святом, котре святкувала громада на честь Різдва Святого Пророка Божого Іоанна та побажав міцного здоров’я, добра та миру.