Щоденні архіви: 13/07/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА

12 липня повнота Православної Церкви молитовно вшановує пам’ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

З нагоди храмового свята Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до Свято-Петро-Павлівської громади села Нова Рафалівка, Володимирецького району, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Владиці Митрополиту співслужили протоієрей Володимир Грицькевич – настоятель Храму, духовенство Сарненської та Рівненської єпархій УПЦ.

В слові проповіді Владика Митрополит розкрив значення трудів та подвигу святих первоверховних апостолів Петра і Павла, котрі своєю проповіддю Слова Божого та Євангельської істини навертали нарід до віри Христової.

Богослужіння закінчилося хресною ходою.