Щоденні архіви: 14/07/2018

ЄПИСКОП ПИМЕН ПРИВІТАВ ПОЛІСЬКОГО МИТРОПОЛИТА З НАСТУПАЮЧИМ ДНЕМ АНГЕЛА ТА СПІВСЛУЖИВ ЙОМУ У КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ

14 липня 2018 року ввечері, в канун Неділі 7-ої після П’ятидесятниці, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський очолив всенішну у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Його Високопреосвященству співслужив єпископ Дубенський Пимен.

Після читання Євангелія Митрополит Анатолій помазав богомольців святим єлеєм. По закінченню богослужіння Єпископ Пимен привітав керуючого Сарненською єпархією з наступаючим днем Ангела на честь преподобного Анатолія, затворника Києво-Печерського.

Владика Пимен висловив Митрополиту Анатолію щирі побажання та засвідчив у братерській любові як до старшого собрата по сану, поклавши надії, що співпраця двох архієреєв Єдиної Матері Церкви буде плідною на теренах Рівненської та Сарненсько-Поліської єпархій.

В свою чергу Митрополит Анатолій подякував Єпископу Пимену за його бажання співслужити у кафедральному соборі та висловив подяку за щирі і добрі слова на свою адресу.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО У ЖІНОЧІЙ ОБИТЕЛІ

13 липня 2018 року на запрошення настоятельки та сестер жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району Полісся ігумені Іуліанії (Боровець), Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув в обитель для звершення Божественної Літургії з нагоди храмового свята. За урочистим богослужінням Владиці співслужили священики Сарненської та Овруцької єпархій УПЦ.

Після читання Євангелія архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району звернувся до всіх присутніх та зазначив: «Божа Матір є путеводителькою для нас у Царство Боже, до Неї ми звертаємося в радостях і скорботах. Вона сприяє нам у нашому духовному становленні і являється помічницею у добрих справах…».

Служба Божа закінчилася хресною ходою та святковим молебнем, після котрого Владика Анатолій подякував ігумені Іуліанії (Боровець) за труди по розбудові обителі та побажав їй та сестрам і надалі гідно нести чернечий послух.