МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО У ЖІНОЧІЙ ОБИТЕЛІ

13 липня 2018 року на запрошення настоятельки та сестер жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району Полісся ігумені Іуліанії (Боровець), Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув в обитель для звершення Божественної Літургії з нагоди храмового свята. За урочистим богослужінням Владиці співслужили священики Сарненської та Овруцької єпархій УПЦ.

Після читання Євангелія архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району звернувся до всіх присутніх та зазначив: «Божа Матір є путеводителькою для нас у Царство Боже, до Неї ми звертаємося в радостях і скорботах. Вона сприяє нам у нашому духовному становленні і являється помічницею у добрих справах…».

Служба Божа закінчилася хресною ходою та святковим молебнем, після котрого Владика Анатолій подякував ігумені Іуліанії (Боровець) за труди по розбудові обителі та побажав їй та сестрам і надалі гідно нести чернечий послух.

Просмотров: (198)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *