Щоденні архіви: 18/07/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ РАЗОМ З ПАСТВОЮ ВШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ ПРЕПОДОБНОГО СЕРГІЯ РАДОНЕЗЬКОГО

18 липня 2018 року Мати Церква вшановує пам’ять преподобного Сергія, ігумена і чудотворця Радонезького.

На запрошення церковної громади Свято-Успенського кафедрального собору міста Зарічне, Полісся, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, прибув до парафії для звершення Божественної Літургії. Слід зазначити, що шанованою святинею собору є ікона преподобного Сергія з часткою його святих мощей.

Владиці співслужили настоятель кафедрального собору протоієрей Микола Полюхович та духовенство єпархії.

Традиційно, після Євангельського читання Владика виголосив проповідь на тему життя та земного подвигу преподобного, зокрема, сказавши, що: «Преподобний під час свого земного життя молився за свою країну та спасіння свого народу від татаро-монгольського іга. Сьогодні ми також, просимо преподобного, щоби він послав мир нашій Державі, а людям спокій».

Богослужіння завершилося співом многоліття.