Щоденні архіви: 19/07/2018

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ З ПАСТВОЮ ВШАНУВАВ ПОКРОВИТЕЛЬКУ ПОЛІССЯ

19 липня 2018 року в день пам’яті святої праведної Іуліанії, княжни Ольшанської – покровительки Поліського краю, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Іуліаніївському Храмі міста Дубровиця, Полісся. Промислом Божим її мощі спочивають у Києво-Печерській Лаврі, котра сьогодні, також, прославляє її.

Святкове богослужіння об’єднало віруючих УПЦ та багаточисельних парафіян з інших храмів міста.

Після читання Святого Євангелія архіпастир звернувся до пастви зі словом проповіді.

По закінченню богослужіння архіпастир привітав всіх присутніх зі святом та побажав заступництва святої праведної Іуліанії, княжни Ольшанської.