Щоденні архіви: 22/07/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ЮВІЛЕЮ КОНОТОПСЬКО-ГЛУХІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

22 липня 2018 року на запрошення керуючого Конотопсько-Глухівською єпархією Високопреосвященнішого Романа архієпископа, Конотопського і Глухівського, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій прийняв участь у святковому богослужінні з нагоди 25-ти річчя утворення Конотопсько-Глухівської єпархії Української Православної Церкви.

Святкові заходи відбулися у Свято-Вознесенському кафедральному соборі міста Конотоп.

Божественну Літургію очолив Високопреосвященніший Антоній, Митрополит Бориспільський і Броварський, Керуючий справами УПЦ. Йому співслужили: Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський; Високопреосвященніший Амвросій, Митрополит Чернігівский і Новгород-Сіверский; Високопреосвященніший Олександр, Архієпископ Городницький; Високопреосвященніший Роман, Архієпископ Конотопський і Глухівський; Преосвященніший Інокентій; Преосвященніший Єфрем, Єпископ Бердянський і Приморський; Преосвященніший Віктор, Єпископ Баришівський та духовенство Конотопської єпархії.

Необхідно зазначити,  що Митрополит Анатолій був керуючим цієї єпархії з 1995 по 1999 рік. Духовенство Конотопської єпархії радісно зустрілися зі своїм бувшим архіпастирем.

По завершенні богослужіння митрополит Анатолій привітав архієпископа Романа з ювілеєм єпархії, подякував за запрошення та побажав духовного розвитку всім вірним УПЦ.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ В КАНУН 25-ТИ РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ УТВОРЕННЯ КОНОТОПСЬКО-ГЛУХІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

Керуючий єпархією митрополит Сарненський і Поліський Анатолій очолив святкову всенішну в канун ювілею – 25-ти річчя з дня утворення Конотопсько-Глухівської єпархії Української Православної Церкви у Свято-Вознесенському кафедральному соборі міста  Конотоп.

Його Високопреосвященству співслужив Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський та духовенство єпархії.

Духовенство Конотопської єпархії радісно зустріли митрополита Анатолія, котрий був керуючим цієї єпархії з 1995 по 1999 рік.